Главная | Регистрация | Вход | RSS | Приветствую Вас Гость

Главная » 2010 » Апрель » 2 » Результаты чемпионата Украины среди юношей до 1992 года(часть 1)
19:56
Результаты чемпионата Украины среди юношей до 1992 года(часть 1)
УКРАЇНСЬКА   ФЕДЕРАЦІЯ   АРМСПОРТУ



















ТЕХНІЧНІ  РЕЗУЛЬТАТИ

ХV-го чемпіонату України з армспорту
серед юнаків та дівчат 1992 р.н. та молодших



















25-27.03.2010                        м. Полтава




В змаганнях XV-го чемпіонату України з армспорту серед юнаків та дівчат 1992 р.н. та молодших прийняли участь
153 спортсмена ( 113 юнаків та 40 дівчат).

Підсумковий протокол ХV-го чемпіонату України з армспорту серед юнаків та дівчат 1992 р.н. та молодших
 
 Вагова категорія 45 кг ліва рука (дівчата)
 
Місце    Прізвище та ім’я
(спортсмена)    Рік нар.    Званн.Розр.    Місто, область    ФСТ    Спорт клуб    Прізвище тренера      
1    Харипончук Світлана    1992    КМС    Полтава    Колос    -    Олійник С.М.      
2    Світлична Юлія    1992    2    Полтава    Колос    -    Срібний В.В.      
3    Стариковська Аліна    1993    1    Дніпропетровськ    Україна    Пів. сяйво    Карачун С.Л.      
4    Бугай Діана    1997    2    Дніпропетровськ    Україна    Софіївка    Круглик В.О.      
5    Парагіна Вікторія    1997    3    Полтава    Освіта    -    Письмак А.О.     

Вагова категорія 45 кг права рука (дівчата)
 
Місце    Прізвище та ім’я
(спортсмена)    Рік нар.    Званн.Розр.    Місто, область    ФСТ    Спорт клуб    Прізвище тренера      
1    Харипончук Світлана    1992    КМС    Полтава    Колос    -    Олійник С.М.      
2    Світлична Юлія    1992    2    Полтава    Колос    -    Срібний В.В.      
3    Бугай Діана    1997    2    Дніпропетровськ    Україна    Софіївка    Круглик В.О.      
4    Стариковська Аліна    1993    1    Дніпропетровськ    Україна    Пів. сяйво    Карачун С.Л.      
5    Парагіна Вікторія    1997    3    Полтава    Освіта    -    Письмак А.О.     

Вагова категорія 50 кг ліва рука (дівчата)
 
Місце    Прізвище та ім’я
(спортсмена)    Рік нар.    Званн.Розр.    Місто, область    ФСТ    Спорт клуб    Прізвище тренера      
1    Гончаренко Анастасія    1994    КМС    АР Крим    -    -    Шарков А.В.      
2    Левченко Марина    1992    2    Полтава    Освіта    -    Письмак А.О.      
3    Терзі Анастасія    1993    1    Дніпропетровськ    Україна    Пів. сяйво    Карачун С.Л.      
4    Нестеренко Анастасія    1997    1    Харків    Україна    ХНАМГ    Хубіашвілі Г.Г.      
5    Ластовенко Кристина    1994    2    АР Крим    -    -    Шарков А.В.      
6    Міхальова Тетяна    1992    1    Дніпропетровськ    Україна    -    Сисун В. В.     

Вагова категорія 50 кг права рука (дівчата)
 
Місце    Прізвище та ім’я
(спортсмена)    Рік нар.    Званн.Розр.    Місто, область    ФСТ    Спорт клуб    Прізвище тренера      
1    Гончаренко Анастасія    1994    КМС    АР Крим    -    -    Шарков А.В.      
2    Ластовенко Кристина    1994    2    АР Крим    -    -    Шарков А.В.      
3    Левченко Марина    1992    2    Полтава    Освіта    -    Письмак А.О.      
4    Терзі Анастасія    1993    1    Дніпропетровськ    Україна    Пів. сяйво    Карачун С.Л.      
5    Нестеренко Анастасія    1997    1    Харків    Україна    ХНАМГ    Хубіашвілі Г.Г.      
6    Міхальова Тетяна    1992    1    Дніпропетровськ    Україна    -    Сисун В. В.     









Вагова категорія 55 кг ліва рука (дівчата)
 
Місце    Прізвище та ім’я
(спортсмена)    Рік нар.    Званн.Розр.    Місто, область    ФСТ    Спорт клуб    Прізвище тренера      
1    Михно Аліна    1993    КМС    Полтава    Колос    -    Срібний В.В.      
2    Брикайло Тетяна    1993    КМС    Дніпропетровськ    Україна    Пів. сяйво    Карачун С.Л.      
3    Пилипенко Лілія    1994    1    Луганськ    МОНУ    -    Кузьмін С. О.      
4    Марценковська Тетяна    1992    2    Рівне    Освіта    «Водник»    Комаревич О.Є.      
5    Березовська Анастасія    1993    2    Запоріжжя    -    КПБМС    Головченко В.В.      
6    Лукашук Валерія    1992    3    Полтава    Освіта    -    Письмак А.О.      
7    Торохтій Вікторія    1992    КМС    Вінниця    Колос    -    Торохтій М. В.     

Вагова категорія 55 кг права рука (дівчата)
 
Місце    Прізвище та ім’я
(спортсмена)    Рік нар.    Званн.Розр.    Місто, область    ФСТ    Спорт клуб    Прізвище тренера      
1    Брикайло Тетяна    1993    КМС    Дніпропетровськ    Україна    Пів. сяйво    Карачун С.Л.      
2    Пилипенко Лілія    1994    1    Луганськ    МОНУ    -    Кузьмін С. О.      
3    Михно Аліна    1993    КМС    Полтава    Колос    -    Срібний В.В.      
4    Лукашук Валерія    1992    3    Полтава    Освіта    -    Письмак А.О.      
5    Торохтій Вікторія    1992    КМС    Вінниця    Колос    -    Торохтій М. В.      
6    Березовська Анастасія    1993    2    Запоріжжя    -    КПБМС    Головченко В.В.      
7    Марценковська Тетяна    1992    2    Рівне    Освіта    «Водник»    Комаревич О.Є.     

Вагова категорія 60 кг ліва рука (дівчата)
 
Місце    Прізвище та ім’я
(спортсмена)    Рік нар.    Званн.Розр.    Місто, область    ФСТ    Спорт клуб    Прізвище тренера      
1    Терпелова Ольга    1992    КМС    АР Крим    -    -    Цвєтков О.В.      
2    Жиденко Вікторія    1994    КМС    Полтава    Колос    -    Срібний В.В.      
3    Чижович Світлана    1992    2    Львів    -    -    Іваницький Б. В.      
4    Ливка Ірина    1992    1    Дніпропетровськ    Україна    Пів. сяйво    Карачун С.Л.      
5    Варич Анна    1993    3    Полтава    Освіта    -    Письмак А.О.      
6    Іськів Наталя    1995    2    Львів    -    -    Дмитрів А. Р.      
7    Курись Юлія    1992    3    Полтава    Освіта    -    Письмак А.О.     

Вагова категорія 60 кг права рука (дівчата)
 
Місце    Прізвище та ім’я
(спортсмена)    Рік нар.    Званн.Розр.    Місто, область    ФСТ    Спорт клуб    Прізвище тренера      
1    Терпелова Ольга    1992    КМС    АР Крим    -    -    Цвєтков О.В.      
2    Чижович Світлана    1992    2    Львів    -    -    Іваницький Б. В.      
3    Іськів Наталя    1995    2    Львів    -    -    Дмитрів А. Р.      
4    Жиденко Вікторія    1994    КМС    Полтава    Колос    -    Срібний В.В.      
5    Ливка Ірина    1992    1    Дніпропетровськ    Україна    Пів. сяйво    Карачун С.Л.      
6    Варич Анна    1993    3    Полтава    Освіта    -    Письмак А.О.      
7    Курись Юлія    1992    3    Полтава    Освіта    -    Письмак А.О.     

Вагова категорія 65 кг ліва рука (дівчата)
 
Місце    Прізвище та ім’я
(спортсмена)    Рік нар.    Званн.Розр.    Місто, область    ФСТ    Спорт клуб    Прізвище тренера      
1    Кузьмич Олена    1993    1    Волинь    -    Атлет    Кмитко А. М.      
2    Дячук Ольга        1992    1    Рівне    Освіта    «Водник»    Комаревич О.Є.      
3    Пінчук Анастасія    1992    КМС    Полтава    Колос    -    Олійник С.М.      
4    Петренко Юлія    1993    1    Харків    Україна    НТУ «ХПІ»    ПетренкоВ.О.      
5    Дрига Лідія    1993    3    Полтава    Освіта    -    Письмак А.О.      
6    Сидоренко Ганна    1992    3    Харків    -    ХДЗВА    Галашко О.І.      
7    Коваленко Надія    1994    КМС    Полтава    Колос    -    Шаповалов В.С.     
Вагова категорія 65 кг права рука (дівчата)
 
Місце    Прізвище та ім’я
(спортсмена)    Рік нар.    Званн.Розр.    Місто, область    ФСТ    Спорт клуб    Прізвище тренера      
1    Кузьмич Олена    1993    1    Волинь    -    Атлет    Кмитко А. М.      
2    Дячук Ольга        1992    1    Рівне    Освіта    «Водник»    Комаревич О.Є.      
3    Петренко Юлія    1993    1    Харків    Україна    НТУ «ХПІ»    ПетренкоВ.О.      
4    Коваленко Надія    1994    КМС    Полтава    Колос    -    Шаповалов В.С.      
5    Дрига Лідія    1993    3    Полтава    Освіта    -    Письмак А.О.      
6    Сидоренко Ганна    1992    3    Харків    -    ХДЗВА    Галашко О.І.      
7    Пінчук Анастасія    1992    КМС    Полтава    Колос    -    Олійник С.М.     

Вагова категорія 70 кг ліва рука (дівчата)
 
Місце    Прізвище та ім’я
(спортсмена)    Рік нар.    Званн.Розр.    Місто, область    ФСТ    Спорт клуб    Прізвище тренера      
1    Зелінська Катерина    1992    1    Рівне    Освіта    Тех.кол.НУВГ    Новак М.      
2    Лисова Вікторія    1993    3    Полтава    Освіта    -    Письмак А.О.      
3    Крюк Любов    1995    2    Полтава    Колос    -    Срібний В.В.     

Вагова категорія 70 кг права рука (дівчата)
 
Місце    Прізвище та ім’я
(спортсмена)    Рік нар.    Званн.Розр.    Місто, область    ФСТ    Спорт клуб    Прізвище тренера      
1    Зелінська Катерина    1992    1    Рівне    Освіта    Тех.кол.НУВГ    Новак М.      
2    Крюк Любов    1995    2    Полтава    Колос    -    Срібний В.В.      
3    Лисова Вікторія    1993    3    Полтава    Освіта    -    Письмак А.О.     

Вагова категорія +70 кг ліва рука (дівчата)
 
Місце    Прізвище та ім’я
(спортсмена)    Рік нар.    Званн.Розр.    Місто, область    ФСТ    Спорт клуб    Прізвище тренера      
1    Малько Марина    1993    3    Полтава    Колос    -    Горбенко Р.О.      
2    Табунщікова Катерина    1993    1    Луганськ    -    -    Тарануха О.      
3    Лобода Катерина    1992    1    Дніпропетровськ    Україна    -    Загнін О. В.      
4    Патракеєва Ірина    1994    2    Полтава    Колос    -    Срібний В.В.     

Вагова категорія + 70 кг права рука (дівчата)
 
Місце    Прізвище та ім’я
(спортсмена)    Рік нар.    Званн.Розр.    Місто, область    ФСТ    Спорт клуб    Прізвище тренера      
1    Малько Марина    1993    3    Полтава    Колос    -    Горбенко Р.О.      
2    Патракеєва Ірина    1994    2    Полтава    Колос    -    Срібний В.В.     

Вагова категорія 50 кг ліва рука (юнаки)
 
Місце    Прізвище та ім’я
(спортсмена)    Рік нар.    Званн.Розр.    Місто, область    ФСТ    Спорт клуб    Прізвище тренера      
1    Агаєв Роман    1992    1    Запоріжжя    -    ДЮСШ    Плетень О.      
2    Порожняк Денис    1994    3    Дніпропетровськ    Україна    Софіївка    Круглик В.О.      
3    Антіпов Кирило    1992    1    Дніпропетровськ    Україна    Пів. сяйво    Карачун С.Л.      
4    Кузюра Роман    1995    3    Полтава    Колос    -    Шаповалов В.С.      
5    Самарик Андрій    1995    1    Тернопіль    Колос    Гладіатор    Вонс В.Б.      
6    Бонгар Ілля    1995    2    Запоріжжя    -    ДЮСШ    Філіпов А.      
7    Крисюк Св’ятослав    1997    3    Львів    Освіта    -    Дмитрів А. Р.      
8    Ізетов Решит    1995    2    АР Крим    -    -    Котаріді Г.П.      
9    Банах Роман        1992    2    Львів    Освіта    -    Іваницький Б. В.      
10    Срібний Євгеній    1994    3    Полтава    Колос    -    Срібний В.В.      
11    Артюх Анатолій    1995    3    Полтава    Колос    -    Явір С.Г.     
                                     
Вагова категорія 50 кг права рука (юнаки)
 
Місце    Прізвище та ім’я
(спортсмена)    Рік нар.    Званн.Розр.    Місто, область    ФСТ    Спорт клуб    Прізвище тренера      
1    Агаєв Роман    1992    1    Запоріжжя    -    ДЮСШ    Плетень О.      
2    Бонгар Ілля    1995    2    Запоріжжя    -    ДЮСШ    Філіпов А.      
3    Порожняк Денис    1994    3    Дніпропетровськ    Україна    Софіївка    Круглик В.О.      
4    Артюх Анатолій    1995    3    Полтава    Колос    -    Явір С.Г.      
5    Ізетов Решит    1995    2    АР Крим    -    -    Котаріді Г.П.      
6    Самарик Андрій    1995    1    Тернопіль    Колос    Гладіатор    Вонс В.Б.      
7    Кузюра Роман    1995    3    Полтава    Колос    -    Шаповалов В.С.      
8    Антіпов Кирило    1992    1    Дніпропетровськ    Україна    Пів. сяйво    Карачун С.Л.      
9    Крисюк Св’ятослав    1997    3    Львів    Освіта    -    Дмитрів А. Р.      
10    Срібний Євгеній    1994    3    Полтава    Колос    -    Срібний В.В.      
11    Банах Роман        1992    2    Львів    Освіта    -    Іваницький Б. В.     
                                       Вагова категорія 55 кг ліва рука (юнаки)
 
Місце    Прізвище та ім’я
(спортсмена)    Рік нар.    Званн.Розр.    Місто, область    ФСТ    Спорт клуб    Прізвище тренера      
1    Сизонець Андрій    1993    КМС    Дніпропетровськ    Україна        Моісєєв І.М.      
2    Буря Олександр    1992    КМС    Дніпропетровськ    Україна    Софіївка    Круглик В.О.      
3    Матевосян Гарік    1993    КМС    Полтава    Колос    -    Олійник С.М.      
4    Масич Ігор    1992    3    Полтава    Колос    -    Горбенко Р.О.      
5    Зимодро Євгеній     1992    2    Харків    Україна    НТУ «ХПІ»    Петренко О.О.      
6    Червоний Євген    1993    3    Дніпропетровськ    Україна    Пів. сяйво    Карачун С.Л.      
7    Скидан Володимир    1992    1    Тернопіль    Колос    Гладіатор    Вонс В.Б.      
8    Фаттахов Осан    1995    2    АР Крим    -    -    Котаріді Г.П.      
9    Єрьомін Валентин    1992    1    Тернопіль    Колос    Кремінь    Пушкар А.А.      
10    Попов Андрій    1994    2    АР Крим    -    -    Котаріді Г.П.      
11    Дергунов Олександр    1996    3    Полтава    Освіта    -    Письмак А.О.      
12    Гунза Олексій    1992    1    Львів    Освіта    -    Іваницький Б. В.      
13    Матвійчук Сергій    1993    3    Суми    Колос    Динамо    Пупченко І.     

Вагова категорія 55 кг права рука (юнаки)
 
Місце    Прізвище та ім’я
(спортсмена)    Рік нар.    Званн.Розр.    Місто, область    ФСТ    Спорт клуб    Прізвище тренера      
1    Сизонець Андрій    1993    КМС    Дніпропетровськ    Україна    -    Моісєєв І.М.      
2    Гунза Олексій    1992    1    Львів    Освіта    -    Іваницький Б. В.      
3    Попов Андрій    1994    2    АР Крим    -    -    Котаріді Г.П.      
4    Буря Олександр    1992    КМС    Дніпропетровськ    Україна    Софіївка    Круглик В.О.      
5    Масич Ігор    1992    3    Полтава    Колос    -    Горбенко Р.О.      
6    Червоний Євген    1993    3    Дніпропетровськ    Україна    Пів. сяйво    Карачун С.Л.      
7    Скидан Володимир    1992    1    Тернопіль    Колос    Гладіатор    Вонс В.Б.      
8    Матвійчук Сергій    1993    3    Суми    Колос    Динамо    Пупченко І.      
9    Зимодро Євгеній     1992    2    Харків    Україна    НТУ «ХПІ»    Петренко О.О.      
10    Фаттахов Осан    1995    2    АР Крим    -    -    Котаріді Г.П.      
11    Дергунов Олександр    1996    3    Полтава    Освіта    -    Письмак А.О.      
12    Єрьомін Валентин    1992    1    Тернопіль    Колос    Кремінь    Пушкар А.А.      
13    Матевосян Гарік    1993    КМС    Полтава    Колос    -    Олійник С.М.     






Вагова категорія 60 кг ліва рука (юнаки)
 
Місце    Прізвище та ім’я
(спортсмена)    Рік нар.    Званн.Розр.    Місто, область    ФСТ    Спорт клуб    Прізвище тренера      
1    Видренков Владислав    1995    1    Дніпропетровськ    Україна    Пів. сяйво    Карачун С.Л.      
2    Прохоров Віталій    1992    1    Волинь    -    СК «Атлет»    Кмитко А.М.      
3    Кутовський Андрій    1993    1    Дніпропетровськ    Україна    Пів. сяйво    Карачун С.Л.      
4    Омельянський Юрій    1992    1    Рівне    Освіта    «Водник»    Комаревич О.Є.      
5    Кравченко Антон    1993    2    Запоріжжя    Гранд    -    Назаренко О.      
6    Димиденко Віталій    1992    1    Дніпропетровськ    Україна    Софіївка    Круглик В.О.      
7    Коваль Сергій    1992    1    Дніпропетровськ    Україна    -    Сисун В.В.      
8    Носик Віталій    1993    2    Запоріжжя    ДЮСШ    -    Плетень О.В.      
9    Трифонов Олександр    1993    3    Полтава    Колос    -    Срібний В.В.      
10    Шмиголь Сергій    1993    1    Черкаси    ЧБМЦ    -    Дмитренко С.І.      
11    Мантика Олексій    1993    1    Черкаси    ЧБМЦ    -    Дмитренко С.І.      
12    Федаш Богдан    1992    1    Львів    Освіта    -    Іваницький Б. В.      
13    Оломпієв Віктор    1994    1    Миколаїв    -    ФОКНОК    Ковальов Д. В.      
14    Скребець Руслан    1992    1    Полтава    Колос    -    Олійник С.М.      
15    Іващенко Олександр    1993    2    АР Крим    -    -    Котаріді Г.П.      
16    Маркешин Олег    1995    1    Житомир    Колос    -    Данюк Г.Д.      
17    Дуганець Ігор    1993    2    Полтава    Колос    -    Срібний В.В.      
18    Лашко Руслан    1993    2    Полтава    Колос    -    Срібний В.В.     

Вагова категорія 60 кг права рука (юнаки)
 
Місце    Прізвище та ім’я
(спортсмена)    Рік нар.    Званн.Розр.    Місто, область    ФСТ    Спорт клуб    Прізвище тренера      
1    Видренков Владислав    1995    1    Дніпропетровськ    Україна    Пів. сяйво    Карачун С.Л.      
2    Кравченко Антон    1993    2    Запоріжжя    Гранд    -    Назаренко О.      
3    Оломпієв Віктор    1994    1    Миколаїв    -    ФОКНОК    Ковальов Д. В.      
4    Омельянський Юрій    1992    1    Рівне    Освіта    «Водник»    Комаревич О.Є.      
5    Носик Віталій    1993    2    Запоріжжя    ДЮСШ    -    Плетень О.В.      
6    Прохоров Віталій    1992    1    Волинь    -    СК «Атлет»    Кмитко А.М.      
7    Кутовський Андрій    1993    1    Дніпропетровськ    Україна    Пів. сяйво    Карачун С.Л.      
8    Шмиголь Сергій    1993    1    Черкаси    ЧБМЦ    -    Дмитренко С.І.      
9    Мантика Олексій    1993    1    Черкаси    ЧБМЦ    -    Дмитренко С.І.      
10    Скребець Руслан    1992    1    Полтава    Колос    -    Олійник С.М.      
11    Дуганець Ігор    1993    2    Полтава    Колос    -    Срібний В.В.      
12    Димиденко Віталій    1992    1    Дніпропетровськ    Україна    Софіївка    Круглик В.О.      
13    Федаш Богдан    1992    1    Львів    Освіта    -    Іваницький Б. В.      
14    Лашко Руслан    1993    2    Полтава    Колос    -    Срібний В.В.      
15    Маркешин Олег    1995    1    Житомир    Колос    -    Данюк Г.Д.      
16    Трифонов Олександр    1993    3    Полтава    Колос    -    Срібний В.В.      
17    Коваль Сергій    1992    1    Дніпропетровськ    Україна    -    Сисун В.В.      
18    Іващенко Олександр    1993    2    АР Крим    -    -    Котаріді Г.П.     










Вагова категорія 65 кг ліва рука (юнаки)
 
Місце    Прізвище та ім’я
(спортсмена)    Рік нар.    Званн.Розр.    Місто, область    ФСТ    Спорт клуб    Прізвище тренера      
1    Жох Олег    1992    2    Рівне    Освіта    «Водник»    Комаревич О.Є.      
2    Деревенський Ярослав    1992    1    Тернопіль    Колос    Гладіатор    Вонс В.Б.      
3    Лапшин Олег    1993    КМС    Дніпропетровськ    Україна    Пів. сяйво    Карачун С.Л.      
4    Старостенко Богдан    1992    2    Полтава    Колос    -    Срібний В.В.      
5    Дідик Віталій    1993    1    Житомир    Колос    -    Данюк Г.Д.      
6    Карєв Артем    1992    2    Харків    Україна    НТУ «ХПІ»    Петренко О.О,      
7    Більский Богдан    1993    1    Луганськ    -    -    Демчук О.М.      
8    Дзундза Максим    1993    1    Миколаїв    -    ФОКНОК    Ковальов Д. В.      
9    Білоусько Владислав    1992    КМС    Полтава    Колос    -    Олійник С.М.      
10    Шумський Віталій    1993    1    Львів    Освіта    -    Дмитрів А. Р.      
11    Дмитренко Андрій    1994    1    Миколаїв    -    ФОКНОК    Ковальов Д. В.      
12    Шелест Володимир    1994    1    Хмельницький    -    Новатор    Андрєєв О.Л.      
13    Піскунов Володимир    1992    2    Харків    Україна    ХНАМГ    Безкоровайний Д.О.      
14    Горбань Антон    1992    3    Харків    -    ХДЗВА    Галашко О.І.      
15    Пашков Богдан    1992    1    Запоріжжя    Україна    БМС    Головченко В.     

Вагова категорія 65 кг права рука (юнаки)
 
Місце    Прізвище та ім’я
(спортсмена)    Рік нар.    Званн.Розр.    Місто, область    ФСТ    Спорт клуб    Прізвище тренера      
1    Деревенський Ярослав    1992    1    Тернопіль    Колос    Гладіатор    Вонс В.Б.      
2    Лапшин Олег    1993    КМС    Дніпропетровськ    Україна    Пів. сяйво    Карачун С.Л.      
3    Старостенко Богдан    1992    2    Полтава    Колос    -    Срібний В.В.      
4    Шумський Віталій    1993    1    Львів    Освіта    -    Дмитрів А. Р.      
5    Дмитренко Андрій    1994    1    Миколаїв    -    ФОКНОК    Ковальов Д. В.      
6    Більский Богдан    1993    1    Луганськ    -    -    Демчук О.М.      
7    Карєв Артем    1992    2    Харків    Україна    НТУ «ХПІ»    Петренко О.О,      
8    Муцалханов Руслан    1992    1    Черкаси        ЧБМЦ    Дмитренко С. І.      
9    Білоусько Владислав    1992    КМС    Полтава    Колос    -    Олійник С.М.      
10    Дідик Віталій    1993    1    Житомир    Колос    -    Данюк Г.Д.      
11    Дзундза Максим    1993    1    Миколаїв    -    ФОКНОК    Ковальов Д. В.      
12    Шелест Володимир    1994    1    Хмельницький    -    Новатор    Андрєєв О.Л.      
13    Жох Олег    1992    2    Рівне    Освіта    «Водник»    Комаревич О.Є.      
14    Горбань Антон    1992    3    Харків    -    ХДЗВА    Галашко О.І.      
15    Пашков Богдан    1992    1    Запоріжжя    Україна    БМС    Головченко В.      
16    Піскунов Володимир    1992    2    Харків    Україна    ХНАМГ    Безкоровайний Д.О.     



Просмотров: 4975 | Добавил: Джон | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Меню сайта
Форма входа
Гость

Сообщения:

Группа:
Гости
Время:12:15

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!
Поиск
Календарь
«  Апрель 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0